Predavanje – Upravljanje kućnim budžetom

U sklopu projekta “Ugodna treća dob 2” sufinanciranog od strane Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalna politiku dana 06.svibnja 2019.g. održano je u prostorijama dnevnog boravka za starije osobe u Požegi, D.Cesarića 3c, predavanje na temu UPRAVLJANJE KUĆNIM BUDŽETOM.

 

Predavač Antonija Bošković je obradila slijedeće teme:

–          Vođenje kućnog budžeta,

–          Praćenje potrošnje,

–          Recite “NE” impulzivnoj potrošnji,

–          Odredite plan štednje i ulaganja,

–          S kreditima i karticama mudro!

–          Zaštitite sebe i svoju imovinu.

 

Ovom prilikom pozivamo sve sugrađane (osobe starije od 65 godina)   Požeštine da nas posijete u prostorijama dnevnog boravka u Požegi, D.Cesarića 3c.  Sve dodatne informacije mogu se dobiti na tel.034/273 354.

 

U Požegi, 08.svibnja 2019.g.