MEĐUNARODNI DAN STARIJIH OSOBA

Prigodom Međunarodnog dana starijih osoba organizirali smo kreativnu  radionicu  za korisnike Dnevnog boravka po projektu  „Ugodna treća dob 3“ financiranog od strane Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku (Ministarstvo rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike), a pridržavajući se Uputa za sprječavanje i suzbijanje epidemije COVID-19.

Uz kavu, kolače koje su korisnice kod svoje kuće napravile te donijele i dobro društvo obilježili smo njihov dan, jer njihova životna radost je naš poticaj da ih i dalje podržavamo i da Dnevni boravak bude mjesto u kojem se dobro osjećaju, vrlo rado dolaze i mjesto sa kojeg sa osmjehom odlaze kući.

Našim korisnicima i svim dragim sugrađanima starije životne dobi čestitamo Međunarodni dan starijih osoba 1.LISTOPADA sa željom da budu zdravi i aktivni.

 

Voditeljica: Anita Žanić