SLUŽBA TRAŽENJA DCK POŽEGA

Služba traženja Društva Crvenog križa  Požega poziva  građane sa potresom pogođenih područja a koji su našli smještaj u Požeško slavonskoj županiji  da se jave u Crveni križa Požega, Osječka 12 ili na tel.034/273 354 kako bi se istima pomoglo u hrani te higijeni te  ostalim vrstama pomoći.

 

Zadaća Službe traženja je  provođenje postupaka traženja nestalih osoba te omogućavanje uspostavljanja što bržeg kontakta među razdvojenim članovima obitelji.

Služba traženja pomaže u obnavljanju obiteljskih veza osoba razdvojenih zbog prirodnih katastrofa kao i članovima obitelji koji su izgubili kontakt uslijed drugih situacija koje zahtijevaju humanitarno djelovanje.

 

HRVATSKI CRVENI KRIŽ

DRUŠTVO CRVENOG KRIŽA POŽEGA

OSJEČKA 12, 34000 POŽEGA

TEL/FAX: 034/273 354

hrvatski.crveni.kriz.gradsko.drustvo.pozega@po.t-com.hr